Wyjazd Fajną Grupą- klasowe wyjazdy

Co warto wiedzieć o Korbielowie?

Korbielów to malownicza wieś usytuowana w województwie śląskim. Z pewnością należy do jednych z najpiękniejszych i wartych odwiedzenia. Fajną atrakcją jest zapewne Snowpark Pilsko. Jest on uznawany za najlepsze miejsce w Polsce stworzone z myślą o snowboardzistach. Snowpark Pilsko oferuje: 3 funboxy, big air, dwa duże boxy oraz cztery rury o różnej konfiguracji, na których można dokonywać ślizgów. Ważnym elementem, którym może poszczycić się Pilsko jest Chill Out Zone. Jest to drewniany domek, gdzie można się czegoś napić, porozmawiać w czasie zjazdu.

Kolejną atrakcją, z której warto skorzystać jest kolej krzesełkowa Baba. Znajduje się ona w dolnych partiach masywu Pilsko. W ciągu godziny wywozi ona 1200 osób na sam szczyt stoku. W niedalekiej odległości od Korbielowa, bo w Żywcu znajduje się Browar Rzemieślniczy Krajcar. Jest on usytuowany przy ulicy Świętokrzyskiej 8 w Żywcu. Browar ten łączy się z restauracją Krajcar. Będąc w owej restauracji warto posmakować golonki w piwie, która na pewno ucieszy nasze podniebienia. Restauracja przygotowuje specjalne piwne przekąski. W menu znajdziemy również dania ze świeżych produktów, które pasują do piwa. W posiłkach składnikiem dominującym jest oczywiście mięso.

Pozostając na dłużej w Korbielowie można znaleźć dobry nocleg w lokalnej bazie (). Jeden z ciekawszych hoteli to Hotel Pilsko. Jest on położony przy ulicy Konrada Sitki 8 w Korbielowie. Obiekt oferuje nam pokoje 2, 3 i 4-osobowe. Cena doby hotelowej plasuje się w granicach od 50 do 185 złotych. W hotelu są 94 miejsca noclegowe. W skład wyposażenia obiektu wchodzą: TV, lodówka, łazienka, aneks kuchenny, radio, miejsce na grilla, parking, plac zabaw, czajnik oraz stały dostęp do sieci WiFi. Hotel oddał do dyspozycji gości również: strefę relaksu, suchą saunę, całoroczny basen, zadaszoną wiatę grillową oraz wspaniałe na zimowe dni skutery śnieżne. W obiekcie działa także świetnie opiniowana restauracja, gdzie zjemy smacznie i tanio. Serwowane są tam potrawy kuchni polskiej, tradycyjnej ale także kuchni regionalnej oraz europejskiej. Idąc z duchem czasu w Hotelu Pilsko można dokonywać płatności kartą.

One thought on “Co warto wiedzieć o Korbielowie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top