Wyjazd Fajną Grupą- klasowe wyjazdy

Dom Sióstr Służebniczek Maryi – atut Zaniemyśla

Zaniemyśl jest wsią zlokalizowaną w województwie wielkopolskim. Miejscami, których z pewnością nie można przegapić jest Kapliczka Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Jest ona zlokalizowana przy ulicy Raczyńskiego. Obiekt ten jest murowany i w jego skład wchodzi postument, a także duża kapliczka domowa, która jest na nim umieszczona. Wewnątrz znajduje się rzeźba Maryi, która trzyma Jezusa na ręku. Warto także zajrzeć na cmentarz ewangelicki. Możemy tam zobaczyć dwie kaplice, a także pozostałości nagrobków, które pochodzą z wieku XIX. Powinniśmy odwiedzić również kościół p. w. Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Jest to świątynia poewangelicka, która została wybudowana w wieku XIX. Bogatą historię ma także Dom Sióstr Służebniczek Maryi, który został wzniesiony właśnie przez siostry przy dzisiejszej ulicy Raczyńskiego. Siostry opiekowały się chorymi i dziećmi oraz prowadziły przeróżne kursy. W obecnych czasach pełni on funkcję miejsca pobytu sióstr, które przechodzą na emeryturę.

Dobrze jest przejrzeć strony internetowe, w których znajdziemy informację o noclegach (noclegi Zaniemyśla – więcej) , cenach, standardach i lokalizacji. Warto przy okazji zapoznawania się z propozycją owych przybytków, zarezerwować sobie wcześniej wybrany pokój czy domek, by mieć pewność, że wyjazd będzie spokojny i bezproblemowy. Zostając na dłużej w Zaniemyślu warto skorzystać z oferty noclegowej obiektu „Hotel Camping Malta”. W ofercie tego obiektu znajdziemy 152 miejsca noclegowe. Wszystkie oferowane przez hotel pokoje wyposażone są w łazienki. W ofercie znajdziemy 43 domki. W ich skład wchodzi między innymi telefon, sprzęt RTV, dostęp do internetu oraz łazienki, aneksy kuchenne i tarasy. Właściciele oddają do dyspozycji swoich gości między innymi bezprzewodowy internet (Wi-Fi), kuchnie letnią, świetlice i pralkę. Na terenie, na którym został wybudowany obiekt zlokalizowano wypożyczalnie rowerów. Możemy tam zorganizować grilla bądź ognisko, na którym z pewnością spędzimy miło czas. Warto wiedzieć, iż hotel ten jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Właściciele gwarantują nam możliwość zorganizowania imprez okolicznościowych. Ponadto do naszej dyspozycji zostały oddane dwie sale konferencyjne, które mogą pomieścić kolejno 30 i 50 osób. Z myślą o najmłodszych przygotowano przepiękny plac zabaw, który zachwyci każdego malucha i sprawi, że nie będzie go można oderwać od zabawy. Dużym atutem jest położenie nad Jeziorem Maltańskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Scroll To Top